Yaz aylarının vazgeçilmez tatil beldesi bodrumda bir masal anlatılıyor ve dikkatleri hemen çekmekte gecikmedi, Bodrum Masalı dizisi geçtiğimiz gün Kanal D’de başladı. Takip ettiğimiz tüm dizilerin iyice düşüşlerde olduğu bu günlerde yeni dizileri arar olduk, bodrumu da herkes gibi bizde çok sevdiğimiz için diziye hemen ısını verdik.

Bodrum Masalı ilk bölüm yayınında oyunculuklardaki heyecanlar da elbette gözden kaçmadı. Senaryo tarafından verilen bir kaç ipuçu da zihinlerde, bir sonraki bölümler için saklandı. Bodrum masalı oyuncuları da genç olmasından dolayı dikkat çekiciydi. Bir çok genç kızın dizi yayınlanırken aradığı tüm yakışıklıları sizin için ayrıca derleyeceğiz fakat bu yazımızda Bodrum Masalı oyuncularını sıralayacağız.

Bodrum Masalı Konusu

Evren ve Yıldız çiftinin, Ateş ve Su adında iki çocuğu vardır. Evren, bir çok otelin ortağı ve sahibidir. Hırslı biridir ve karısını aldatmaktadır. Hırsına yenik düşerek tüm servetini kaybettiğinde ise, karısı Yıldız’ın babasından kalan Bodrum’da küçük bir evde yaşamaya başlayacaklardır. Evin hemen yanında da sevgilisine ev tutmuştur.

Bodrum Masalı Oyuncuları

Oyuncu: Vedocan, Vedat Uçar

Vedat Uçar Kimdir
Vedat Uçar

Vedat Uçar Kimdir, Bir çok ünlü ile ismi duyulan vedat uçar aslında kimdir, Bir çok ünlünün fotoğraflarını profesyonelce çekimlerini üstlenen vedat uçar geçtiğimiz yıllarda Serdar ortaç’ın nankör şarkısının klibinin’de fotoğrafçılığını üstlenmişti, Yılın yaz aylarını bodrum ve fransa’da geçiren vedat uçar esprili yapısıyla herkes tarafından sevilen kişiliğini her zaman korumuştur, bodrum masalı dizinde rolü ile de adından sıkça söz ettirmiştir.

Oyuncu: Yıldız, Şevval Sam

Şevval Sam Kimdir
Şevval Sam

Şevval Sam Kimdir, 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam, annesi Leman Sam’ın izinde giderek sanatla iç içe bir küçüklük dönemi yaşar. Bodrum masalı dizisinde Yıldız rolü ile kariyerine devam ettirmektedir, başarılı oyuncuya başarılarının devamını diliyoruz.

Oyuncu: Faryalı, Timuçin Esen

Timuçin Esen Kimdir

Timuçin Esen Kimdir, 14 Ağustos 1973 tarihinde Adana’da Devlet Su İşleri’nde çalışan avukat anne ve avukat baba’nın ilk çocuğu olarak doğmuştur. Annesinin adı Nihal ve babasının adı Üstün Esen’dir. Çocukluğu 7 yaşına kadar Keban Barajı lojmanlarında geçti. Tumiçin Esen’in ailesi aslen Niğdelidir. TED Ankara Koleji mezunu. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde iki yıl okuduktan sonra İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu, Bodrum masalı dizisiyle adından söz ettirmeye devam ediyor, dizide faryalı rolüyle devam etmektedir.

Oyuncu: Evren, Murat Aygen

Murat Aygen Kimdir
Murat Aygen

Murat Aygen Kimdir, Oyuncu ismini 2005 yılında çekilen Ankara Ekspresi (Binbaşı Seyfi) rolüyle duyurmuştur ve farklı farklı dizi teklifleri gelmesiyle ismini duyuran Murat Aygen’in ilk sinema filmi Av Mevsimi adlı filmde (Şevket Altun) rolünü oynamıştır.2008 Paramparça Aşklar ve Kül ve Ateş adlı televizyon dizilerinde oynamıştır medcezir gibi dizilerde de başarılı oyunculuğunu göstermiştir, bodrum masalı dizisinde evren rolü ile oyunculuğuna devam etmektedir.

Oyuncu: Kelebek, Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe Kimdir
Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe Kimdir, 1992’de Muğla’nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. 18 yaşına kadar Bodrum’un Güvercinlik mahallesinde yaşadı. 17 yaşında latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıktı. 2013’te Survivor yarışmasına katıldı ve yarışmadan birincilikle ayrıldı. Daha sonra ise Survivor All Star’a da katıldı. Bodrum masalı dizisinde kelebek rolüyle oyunculuğuna devam etmektedir.

Oyuncu: Su Dilan, Çiçek Deniz

Çiçek Deniz Kimdir
Çiçek Deniz

Çicek Deniz Kimdir, Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. Olmuştur. 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti. Bir çok dizide rol alan oyuncu, bodrum masalı dizisinde su dilan ismi ile oyunculuğuna devam etmektedir.

Oyuncu: Ateş, Alperen Duymaz

Alperen Duymaz Kimdir
Alperen Duymaz

Alperen Duymaz Kimdir, Tatlı Küçük Yalancılar” ve “Acı Aşk” dizileriyle tanınan Alperen Duymaz, şimdilerde Kanal D’nin yeni dizisi “Bodrum Masalı” ile seyirci karşısına çıkıyor. 18 yaşındaki Ateş karakterine hayat veren genç oyuncuya başarılar dileriz.

Oyuncu: Uzay, Serhan Onat

Serhan Onat Kimdir

Serhat Onat Kimdir, 1994 yılında dünyaya gelen Serhan Onat Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana sanat Dalı oyunculuk bölümünde eğitim hayatına devam ediyor. Dizi sektöründe büyük bir etkisi bulunan Muhteşem Dizisi’nde şehzade Murat’ı canlandırmış ve büyük beğeni toplamıştır. Şimdi bodrum masalında uzay rolüne devam etmektedir.

Oyuncu: Alara, Serel Yereli

Serel Yereli Kimdir
Serel Yereli

Serel Yereli Kimdir, 1995 yılında İzmir’de doğan oyuncunun tam adı Buse Serel Yereli’dir. Şarkı söylemeye 4 yaşında başlamıştır. Aşk hayatından daha çok iş hayatı ile gündeme gelme isteğine sahiptir. Dizide şu an için sevgilisi olmadığı biliniyor. İlerleyen zamanlarda çok daha dikkat çekici bir hal alacak bu durum için şimdilik ayrıntılı bilgi bulunmuyor. Shakira’ya ait olan Whenever adlı şarkısı ile katıldığı yarışmada jüriyi sesiyle olmasa da görüntüsü ile etkilemiştir. Uzay gemisi projesi ile ana sınıfında Tubitak tarafından düzenlenen Bilim Çocuk Bilim Şenliği’ne katılarak ödül kazanmıştır. Bol ödüllü oyuncumuzun bodrum masalındaki alara ismi ile canlandırdığı karaktere her erkek aşık olmuş tabi 🙂 ne diyelim genç oyuncunun önü açık tabi ki başarılar dileriz.

Tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.