Merhaba, hanımlar ben Derya İşçen 2010 yılından bu yana doğrudan satış sektörüne adım attım. İlk olarak kendimi oyalamak için girdiğim bu sektörde daha sonra en azından kendi ürünlerimi buradan temin ede bilirim düşüncesi ile hem kozmetik ürünlerimi sipariş veriyordum hemde kazanıyordum daha sonra etrafımda ki arkadaşlarımın da desteği ile daha da ileriye taşıdım.
Farmasi’ye adım attığım gün, işin kazanç çizelgesini ve sıradan insanların sıra dışı paralar kazandığını gördüm bende yapabilirim diyerek bu işe dört elle sarıldım aslında farmasi ürünlerini ilk olarak başka sektörde çalışırken farmasinin ürünü ile tanıştım ve kullandım ve diğer sektörde direktörlüğe kadar ilerlemişken ve bu kadar para kazanıyorken 2015 yılında farmasi’ye dönüş yaptım.

NEDEN Mİ FARNASİ?
Çok basitti çünkü Farmasi ilk olarak sağlığa önem veriyor, yani ürünleri hem bitkisel hem tamamen organik ℅100 TÜRK MALI %100 YERLİ SERMAYE ayrıca helal sertifikasını da göz önünde bulunduralım bunlar benim için önemli. Ayrıca yurt dışına kazandırmıyor bizim ülkemiz kazanıyor ve en önemlisi de ürünlerin içeriği ,son kullanma tarihinin bazı ürünlerde olmadığını göre bilirsiniz aksine farmasi her şeyi bizler için düşünmüş dikkat etmemek mümkün değil.
Kazançlarına gelecek olursak evet diğer firmalara göre çok daha güzel paralar kazana bilirsiniz ben kazandım sizde kazanmak ister misiniz hem ürünleri kullanarak hemde evinizde oturarak para kazanmak artık bu çok kolay.

Farmasi ile kazanmak artık hayal değil sadece yapmanız gereken Farmasigrup.com Adresime gelerek merak ettiğiniz sorularınızı sora bilirsiniz, inanın ilk siparişinizi aldığınız an beni gerçekten çok iyi anlamış olacaksınız.

Ve bu firmanin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum