Erkekleri etkilemenin en garanti yollarını siz değerli takipçilerimize sunuyoruz, Erkeğinizi kendinize köle bile edecek bu tüyoları sakın kaçırmayın

Artık lafı daha çok uzatmadan tüyolarımıza geçe biliriz artık.

1. İlişki içerisindeyken kendinizi yok sayın.

Çünkü kendini yok sayıp başkalarına odaklı yaşayan kadınlar, ikili içerisinde zamanla yanıltılır ve devre dışı bırakılır. Dolayısıyla fedakârlık güzel olsa da aşırı fedakârlık kaybedersiniz. En iyisi biraz kötü kız / kötü kadın olup başka kişilere abartılı değer vermekten atfetmekten vazgeçmektir.

Hani Nasrettin Hoca Misali, eşeğinin üzerinde eşeğini arıyormuş ya. Birçok kadın da aslında “bir erkeği kendine aşık etme yolları”ndan birinin kendini unutup erkeğe odaklanmak olduğunu zanneder. Halbuki bu durum, kadının kendisinden ve kişiliğinden taviz vermesi noktasına gelirse felaket başlar ve ilişki biter.

Öneri: Erkekleri kendine aşık etmek için kendi değerinin farkına var ve bağımsız bir birey olduğunun bilincinde ol.

Bir Erkeği Etkilemenin 6 Garantili Yolu

2. Dıştan denetimli olmak yerine içten denetimli olmayı tercih et.

Dante’nin ifadesiyle: “Sen yoluna devam et, herkes ne derse desin.”

Burada yapılacak en doğru davranış biçimi, başka insanların sözlerini çok fazla ciddiye almayıp kendine ait bir tarz oluşturmaktır. Yani dıştan denetimli olmak yerine içten denetimli olmaktır.

Bu maddeyi şöylece özetlememiz mümkün: Başkalarının da fikrini al; ama en nihayetinde kendi kalbinin sözüne kulak ver.

3. Erkekleri algılamaya çalış.

Bu, bazı kadınlar için olanaksız görünse de öyle değil aslında. Çünkü erkekler çok basit yaratıklar ve her şeyden çok onaylanmaya ihtiyaçları var.

Tabi onay bekleyen bir erkek de ilk etapta algılanmak istiyordur.

Değerli hemcinsim, bir erkeği kendine aşık etme yollarından belki de en önemlisi erkeği algılamadan yargılamamaktır. Çünkü erkeklerin kadınlar konusunda en çok mustarip olduğu konu, kadınların erkekleri anlamamasıdır.

Yapacağın şey basit: Kendinden taviz vermeden erkeği anla ve onayla. Yaptığı şey abartılı bir şekilde akla ve mantığa aykırı değilse, yaptığına onay ver.

Bir Erkeği Etkilemenin 6 Garantili Yolu

4. Yeri geldiğinde “hayır” demeyi bil.

Hayırda hayır vardır, demişler eskiler ve bunu söylerken de başkasına hayır demenin kendine evet, demek olduğunu vurgulamak istemişler.

Halbuki, insani ilişkilerde başkasına evet demek, çoğu kez kişinin kendine hayır demesi anlamına gelir.

Özellikle de bir erkeğe ve erkeğin bütün arzularına sürekli olarak evet demek, kendine sürekli bir biçimde hayır demekle eşdeğerdir. Bu durum, seni hem “kolay kız ve çantada keklik” yapar hem de bir erkeği kendine aşık etme yollarından uzaklaştırır.

Bu sebeple evet-hayır dengesini iyi koru ve ateşten ne çok uzaklaş ne de yok yaklaş.

 

5. Özgün ve orijinal ol.

Adamın biri, Bernard Shaw’a: “Bakın şu adam size ne kadar benziyor?” demiş. Shaw şu karşılığı vermiş:

“Evet, ben bile kendime bu kadar benzemiyorum.”

Dostum, toplum, birbirinin birebir kopyası milyonlarca fertten oluşuyor. Bu benzerlik içinde kalan ve benzerliğin kısır döngüsüne saplanan bir kadın “bir erkeği kendine aşık etme yolları“nı bulamaz. Çünkü başkasına benzeyen, kendini bulamaz.

Bu yüzden, aykırı ve uç noktalara varmamak şartıyla özgün ve orijinal olmalısın. Ve erkeklerin de özgün kızlardan /kadınlardan hoşlandığını bilmelisin.

Bir Erkeği Etkilemenin 6 Garantili Yolu

6. Bu yolu da harika bir fıkrayla anlatayım:

Eskiden Trabzon ile Rize arasında bir gümrük varmış ve Temel, hemen her gün Trabzon’dan Rize’ye bisiklet ile kum taşıyormuş.

Bisikletin önündeki torbayı gören gümrük memuru her gün Temel’e aynı soruyu soruyormuş: Temel ne var o torbanın içinde?

Temel, kum var deyince gümrük memuru, tamam geç diyormuş. Geç diyormuş demesine ama içten içe de Temel’in başka bir şey taşıdığını biliyormuş.

Bir gün Temel yine bisikletin yanına torbayı bağlamış geçerken memur Temel’i durdurur ve torbayı kontrol eder. Torbanın içinde gerçekten de kum olduğunu görünce şaşırır.

Aradan yıllar geçer. Temel ile gümrük memuru bir kahvede otururken memur şöyle der Temel’e:

“Temel, ben artık emekli oldum ve sana bir şey yapamam. Allah aşkına söyle, ne geçiriyordun gümrükten?”

Temel, tek kelimeyle cevap verir: “Bisiklet”

Değerli okurum, fıkranın bir erkeği kendine aşık etme yolları ile bağlantısını düşünürken bir tavsiyede daha bulunmak istiyorum. Şu kitabı (tıkla) mutlaka okumalısın.

Çok Önemli Not: Kadınların bu kitapla ilgili ilginç yorumlarını okumak için aşağıdaki erkran görüntülerini de incelemelisin: