Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo. 2018 yaz sezonu denildiğinde akla gelen en fazla akımlardan biri de Flash tattoo. Gencinden yalısına herkesin üzerinde şık ve gösterişli duran bu dövmelerin en büyük öncüsü ise Beyonce. Vücudunun hemen hemen her yerine bu ışıldayan dövmelerden yaptıran Beyonce herkese örnek oldu ve zamanla yayılan bu dövmeler neredeyse her yerde yapılmaya ve satılmaya başladı. Beyonce bu tutkusunu işe çevirdi ve Flash Tattoo koleksiyonu yapmaya karar verdi.

Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo
Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo

Dövmelerin en önemli özelliklerinden biri de kalıcı olmaması. Böylelikle pişmanlık söz konusu bile olmuyor. Çeşit çeşit dövme arasından ışıldayan modeller ile sade bir elbise giyildiğinde bile şık olmak mümkün oluyor. 57 farklı dövme çeşidi bulunan koleksiyonun bir diğer özelliği ise Beyonce’un Flawless ve Pretty Liars gibi şarkılarının sözlerini de içeriyor olması. Koleksiyon katalog çekimleri ile de birleştiğinde şimdiden ilgi odağı oldu. En görkemli dövmeler ile kamera karşısına geçen Beyonce dudak uçurtan pozları ile kendi adını taşıyan Flash Tattoo koleksiyonunu en iyi şekilde tanıttı.

Ayrıca Bknz: Beyonce Flash Tattoo Modelleri FOTO GALERİ

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyoncé parıldayan flaş dövme modellerinin en iyi taşıyan ünlü olarak tanınıyor gerçekten vücudunda çok güzel duran dövmeler sayesinde ilgileri üzerine çekmekte gecikmeyen Beyoncé birde markası bulunuyor moda tutkunluğunu kendi markasını kurarak yoluna devam eden ünlü şarkıcı kendi markası House of Deréon kurarak yoluna devam ediyor.

Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo

Beyoncé Moda Markası,
Beyoncé ve annesi 2005’te House of Deréon adlı kadın moda markasını oluşturdu. Konsept olarak ailenin üç kuşak kadınlarından esinlenen markanın adı, Beyoncé’nin tanınan bir terzi olan anneannesi Agnèz Deréon’dan gelmektedir.Tina’ya göre markanın genel tarzı, kendisinin ve Beyoncé’nin zevkini yansıtmaktadır. Beyoncé ve annesi, House of Deréon ile alt markası Deréon’un lisanslama ve marka yönetimi işleriyle ilgilenen aile şirketleri Beyond Productions’ı kurdu. House of Deréon tasarımları, Destiny Fulfilled, döneminde Destiny’s Child’ın gösterilerinde ve turnelerinde sergilendi. ABD ve Kanada genelindeki büyük ve özel mağazalarda satılan koleksiyonda spor giyim, kürk seçenekli kotlar, dış giyim ile çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlar bulunmaktadı kaynakça: Wikipedia