Beyonce Flash Tattoo
Dövme

Beyonce Flash Tattoo ( Foto Galeri )

Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo

Dövmelerin en önemli özelliklerinden biri de kalıcı olmaması. Böylelikle pişmanlık söz konusu bile olmuyor. Çeşit çeşit dövme arasından ışıldayan modeller ile sade bir elbise giyildiğinde bile şık olmak mümkün oluyor. 57 farklı dövme çeşidi bulunan koleksiyonun bir diğer özelliği ise Beyonce’un Flawless ve Pretty Liars gibi şarkılarının sözlerini de içeriyor olması. Koleksiyon katalog çekimleri ile de birleştiğinde şimdiden ilgi odağı oldu. En görkemli dövmeler ile kamera karşısına geçen Beyonce dudak uçurtan pozları ile kendi adını taşıyan Flash Tattoo koleksiyonunu en iyi şekilde tanıttı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyoncé parıldayan flaş dövme modellerinin en iyi taşıyan ünlü olarak tanınıyor gerçekten vücudunda çok güzel duran dövmeler sayesinde ilgileri üzerine çekmekte gecikmeyen Beyoncé birde markası bulunuyor moda tutkunluğunu kendi markasını kurarak yoluna devam eden ünlü şarkıcı kendi markası House of Deréon kurarak yoluna devam ediyor.

TAVSİYE YAZI;  Victoria’s Secret Mankenleri Sosyal Medyayı Salladı

Beyonce Flash Tattoo ( Foto Galeri ), Beyonce Fotoğrafları, Byonce Dövmeleri, Dövm Modelleri, Beyonce Dövmesi, Beyonce Bikini Fotoğrafları.

Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo

Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo

Article written by Kraliçe

Sizler için derlediğim yazılarımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim, büyümemiz için lütfen bizi takip edin.

This Post Has One Comment

  1. ulviye Reply

    kadın bir harika dövmeleri daha bir güzel bayılıyorum bu kadına ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir