Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo

Dövmelerin en önemli özelliklerinden biri de kalıcı olmaması. Böylelikle pişmanlık söz konusu bile olmuyor. Çeşit çeşit dövme arasından ışıldayan modeller ile sade bir elbise giyildiğinde bile şık olmak mümkün oluyor. 57 farklı dövme çeşidi bulunan koleksiyonun bir diğer özelliği ise Beyonce’un Flawless ve Pretty Liars gibi şarkılarının sözlerini de içeriyor olması. Koleksiyon katalog çekimleri ile de birleştiğinde şimdiden ilgi odağı oldu. En görkemli dövmeler ile kamera karşısına geçen Beyonce dudak uçurtan pozları ile kendi adını taşıyan Flash Tattoo koleksiyonunu en iyi şekilde tanıttı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyoncé parıldayan flaş dövme modellerinin en iyi taşıyan ünlü olarak tanınıyor gerçekten vücudunda çok güzel duran dövmeler sayesinde ilgileri üzerine çekmekte gecikmeyen Beyoncé birde markası bulunuyor moda tutkunluğunu kendi markasını kurarak yoluna devam eden ünlü şarkıcı kendi markası House of Deréon kurarak yoluna devam ediyor.

Beyonce Flash Tattoo ( Foto Galeri ), Beyonce Fotoğrafları, Byonce Dövmeleri, Dövm Modelleri, Beyonce Dövmesi, Beyonce Bikini Fotoğrafları.

Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo
Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo