Bayanların en çok tercih ettikleri dövme modelleri

Vücudunuza en uygun fil dövme modelleri

kadınların dövmeleri,ünlü dövmeleri,en çok tercih edilen dövme modelleri,dövme,dövme yaptırma,fil dövmeleri,fil dövme modelleri,tatto,en iyi dövme,en iyi dövmeler,fil dövmeleri
Dövme modelleri

Dövme yaptırmaktan asla vazgeçmeyen bir millet haline gelmişken birazda hayvansal dövmelere göz atalım belki bir kaç takipçimize destek oluruz diye düşünmüştük aslında da yaptırmadıysanız işinize gerçekten çok yarayacak fil dövmelerini kesinlikle görmeniz gerekiyor.

Dövme yaptırmakta kararsız mı kalıyorsunuz.

Bazen kararsız kalırız çünkü çeşit çoktur, kataloğu elimize alırız dizlerimizin üzerine koyar bir o sayfa bir bu sayfa aa aşkım bak bu güzel; hayır aşkım o güzel değil geç sayfayı diye de bir ses duyarız. İşte bu durumda aslında ilk beğendiğiniz son beğendiğiniz den kat kat daha güzeldir seçim yaparken lütfen fazla gezinmeyin, dövmeciye gitmeden önce kafanızda ne tarz bir şey yaptıracağınıza karar verin ve sonunda ben bunu istiyorum diyerek giderseniz faydasını göreceksiniz.

Fil dövmesi yaptırmalı mıyım?

Dövme yaptırmadan önce lütfen ciddi ciddi karar verdiğinizi kendiniz de onaylayın ki ileride pişman olmayın. Fil dövmeleri, fillerin asilliğini anlatan bu dövmelerin bazılarını sizler için derledik ve tavsiye ediyoruz, fil dövmeleri, en çok rekabet göreni anne ve yavru fil, anne ve yavruyu büyük desenli dişi filler geliyor ki sonra erkek olanları da var elbette. Aşağıda ki dövme çeşitlerinden kendinize uygun olanı seçe bilirsiniz.

TAVSİYE YAZI;  Beyonce Flash Tattoo ( Foto Galeri )

1. Minik fil bilek dövme modeli

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminLütfen isminizi buraya girinizizi buraya giriniz