Emekli model ve profesyonel topuk-kullanıcının tüm ipuçları nezaketinde bulundu ve bakın ortaya neler çıktı.

Kadınların yüksek topuk merakı, Neden yüksek topuklar, Yüksek topuklu ayakkabı modası, 2016 Topuklu Modası

Biz her kadının yüksek topuklu bir aşk-nefret ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Mağazada Onlar cazibesi sizi – ilk görüşte aşktı – ve onları denemek zaman kesinlikle harika görünüyorsun. Sen onları satın almak ve en sevdiğiniz elbise ile gitmek yakın zaman onları kayma; işte, bacaklarınızı anında daha uzun ve yalın görünüyor. Birkaç saat sonra, ayaklarınızı zarar başlar.

Ayrıca bknz: Yüksek Topuklu Ayakkabı Giymeden Uzun Boylu Nasıl Görünülür.
Evet, ne demek istediğimizi biliyoruz. Eğer yüksek topuklu bir fan ama bazen ayaklarınızı öldürmek nasıl nefret eğer sürece gündüz / gece bunu ihtiyacı olduğu için yüksek topuklu hayatta kalmak için Eh, emekli modeli Marie Helvin bazı üst ipuçları vardır, ondan panoda Moda çalışma yıl (pistler, kırmızı halı, bunun adı!).

Kumaş sıva ile 1. Test-yürüme mesafesindedir.

Agrısız Sızısız Yüksek Topuklu Nasıl Giyilir

Eğer stilettoes güzel çifti, ayaklarınızı zarar ayakkabının alanları belirlemek, böylece (sizin pijama olsa bile, evet) evde onları deneyin satın aldıktan sonra.
Ardından, ayak acı bit kumaş sıvalar sopa ve kısaca tekrar topuklu koyarak ve onları tekrar yürüyüş önce suda bekletin.
Bu onlara kalıp yardım ve genişletilmiş nemli sıva alana uzatmak olacaktır. Sonuç? Bu acı alanlar artık ayaklarınızın karşı yine bu topuklar üzerinde kayma dahaki sefere ovmak gerekir.

Kombine yüksek topuk ayakkabı mahkeme

2. ısınma yapın

Agrısız Sızısız Yüksek Topuklu Nasıl Giyilir

Bir gün / gece yüksek topuklu Daimi oldukça fazla bir bacak egzersizi. Önünüzde uzun bir gece var Yani eğer, Helvin yapıyor önerir hamstring uzanır ve ayak bileği rotasyonu geliyor ne için bacaklarınızı hazırlamak. Ayrıca, yemek masasında ya da masanızın altına bunu bile yapabilirsiniz ve kimse fark edeceksiniz!

 

3. Bazı Deodorant Sprey!

Agrısız Sızısız Yüksek Topuklu Nasıl Giyilir

Sürtünmeyi arttırmak ve terlemeyi önlemek, kendi ayakları üzerinde bazı deodorant püskürtemeyecek için. Bu yardımcı olacaktır alma kabarcıklar olasılığını azaltmak.

Helvin diğer üst uç o korkunç kabarcıklar kaçınarak geldiğinde? Vazelin ince bir tabaka ile topuklu ve ceket onları içinde herhangi bir pürüzlü kenarları uzağa Dosya!

 

4. Seloteyp!

Agrısız Sızısız Yüksek Topuklu Nasıl Giyilir

Değil yüksek topuklu yürüyüş geldiğinde çok kararlı? Eğer giydiğin ayakkabı yakın parmaklı eğer, üçüncü ve dördüncü ayak bantla birlikte (kendi ayak başparmağı sayılarak) deneyin! Bu, senin ayak kasları uyumlu tutmaya yardımcı olacaktır çok daha istikrarlı olması için ayak topu izin.

Agrısız Sızısız Yüksek Topuklu Nasıl Giyilir

Şşşt … Bu tavsiye de ayak topu ağrıyı hafifletmeye yardımcı olacaktır.
Gallop mahkeme ayakkabı

5. Daha fazla tutuş ihtiyacınız var?

Agrısız Sızısız Yüksek Topuklu Nasıl Giyilir

Senin topuklar sizi nedeniyle çok pürüzsüz tabanın sorunlarını veren varsa, buradan Helvin en ipucu: makas veya zımpara bir parça kullanmak onları pürüzlendirmek! O da onu kız da ekstra tutuş elde etmek için ucuz bir saç spreyi kullanmayı deneyin olacağını paylaştı.

Süet pompalar, RM259, Mango

6. Oh, bu kavurucu acı …

Agrısız Sızısız Yüksek Topuklu Nasıl Giyilir

 

Eğer kabarcıklar geliştirmek yaparsanız, ayaklarınızı iliklerine deneyin Epsom tuzları ile sıcak bir banyo on dakika boyunca. Tuz bakterileri öldürerek ve enfeksiyon gelişen şansınızı azaltır antiseptik olarak hareket edecektir. Aynı zamanda cildinizi kadar sertleştirmek olacak!

Kaynak: femalemag.com.my