Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir. Bebeğinizin ağlamasına dayanamıyor musunuz, Bebeğinizin ağlamasını istemiyor musunuz. Kadınanlar olarak yeni annelerimize bu konu hakkında yardımcı olmak için ufak çaplı bir araştırma yaptık gelin beraber inceleyelim.

Geceler boyu susmayan bir bebeğiniz varsa kesinlikle bu tavsiyeleri dikkate almalısınız, bebek nasıl uyutulur internette bir çok video ve bilgi bulunmakta lakin bu yazımızı kesinlikle okumalısınız bebek uyutmada en faydalı bilgiler içeren yazımızda bir de video bulunmakta, bebeğinizi nasıl uyutacağınıza dair bir bilginiz yoksa bu yazı tam size göre.

Yeni annelerin en büyük dertlerinden birine deva oluyoruz!

Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir
Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir

30 yıllık deneyim sahibi, hala Santa Monica‘da görevine devam eden uzman çocuk doktoru Robert Hamilton yeni bebek sahibi olmuş ailelerin 1 numaralı sorunu “ağlayan bebeği susturma” üzerine kendi geliştirdiği bir tekniği yayınladı.
Her ebeveynin yaptığı gibi çocuğu kucağa alıp pışpışlamak yerine geliştirdiği bu teknik ile bebek 1 saniye içinde ağlamayı kesiyor!
Bebeklerin resmen bug‘unu bulan doktor bunu bir videoda bebek sahibi ailelerle paylaştı.

Ağlayan bebeği susturmak en zor işlerden biri…

Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir
Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir

Bilhassa geceleri gelen ağlama krizleri ebeveynlerin başa çıkmakta zorlandıkları en büyük sorunlardan biri. Doktorun geliştirdiği bu taktik ise uyguladığı tüm bebeklerde işe yaramış.

Fakat bu taktik ile bebeğinizi anında sakinleştirebiliyorsunuz!

Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir
Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir

Bebeğin sol eli altta, sağ eli üstte olacak şekilde göğsü üzerinde tutun, diğer elinizle poposunudan tutup nazikçe sol ve sağa doğru sallayın”.
Bebeğiniz kısa süre içinde ağlamayı bırakıp etrafa “Ne oluyor burada?” der gibi bakacaktır.

Ağlayan Bebekler Tek Hareketle Susabilir, Video

Aşağıdaki uygulama videosunda olduğu gibi yapılmalıdır.
Aşağıdaki video da tek bir hareketle bebek uyutma tekniği bulunmakta, eğer bu hareketi düzgün uygularsanız bebeğiniz o gece deliksiz uyuyacaktır.

Eğer bebeğiniz uyku problemi çekiyorsa, ve her gece sizi uykunuzdan ediyorsa bu teknik bebek uyutmada en etkili yöntemdir size uzun vadeli yardımcı olacaktır, uyguladığınız teknik işe yarıyorsa hemen aşağıdaki yorum kısmına hemen deneyimlerinizi bize yazın.

Kaynak:www.mynet.com