Adet Döneminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Adet Döneminde Yapılan 6 Hata, Sorunumuz adet ise gerçekten ağrılar ve acılar içinde geçirdiğimiz dopdolu bir hafta geçiriyoruz demektir, Elbete kimse istemezdi böyle olmasını ama o bize tanrının lütfudur. Genç kızların en çok ergenlik dönemlerinde geçirdikleri 1 haftalık zorlu dönemde gerçekten yapmamaları gereken 6 hatayı açıklıyorum.

Kadınlar Adet Dönemlerinde Ne Gibi Hatalar Yapar.
Hatalarınızda neler yapıyorsunuz gelin birlikte bakalım,

Adet Döneminde Yapılan 6 Hata
Adet Döneminde Yapılan 6 Hata

1. Kontrol haplarını (birden fazla) atıyor isen.

Kill me, Öldür beni – şimdi (PMS Adet) belirtileri için en büyük nedeni nedir? Hormonlardaki Dengesiz değişim diyor Sherry Ross, MD, Los Angeles merkezli jinekolog. Hap olduğundan * vücudunuzun sistemleri ile oynarken hakkında bilmedikleriniz ise * Tüm düzensiz yaşam ve kanama nedenleri olabilir fazla üç doz yutmadan ve unutmadan, (seni seviyorum, östrojen … demek). Ayrıca, doğum kontrolü ve döngüsü hakkında bir size birde Not: (prezervatif, en iyisi, onun dışında bir şeye gerek yok) tüm yöntemleri farklı şekilde sürecini etkileyen durumlarda doktorunuzla konuşun kendinizden emin olabilirsiniz.ü

Adet Döneminde Yapılan 6 Hata

2. İnanılmaz Derecede Stresli Oluyorsan.

Adet Döneminde Yapılan 6 Hata
Adet Döneminde Yapılan 6 Hata

Cidden? Yeterince kötü değil seni stres sigara dumanı gibi öldürüyor, ancak senin adet dönemine karmaşa da yapabilirsiniz. Kavga veya uçuş hormonu – – Stres kortizol serbest bırakmak için vücudunuzun neden olur ve bu sabit durum senin adet alışkanlıkları değiştirebilir, ve birçok durumda, düzensiz veya regli kaybına neden, MD, yazarı diyor ki V Vagina mı.

3. Normal Bir Uyku Düzenin Yok İse.

Adet dönemi, Yapılmaması Gerekenler, Adet,Hata
Adet Döneminde Yapılan 6 Hata


Biz biliyoruz, biliyoruz: hiç kimse sekiz saat her zaman uyumak mümkün olmamaktadır. Buuuut, dergisinde yayınlanan bir araştırmada Kadın Sağlığı , hemşireleri ve sürekli değişen vardiya ile çalışan hemşirelerin anlattıklarını okuyunca çok etkilendim ve, o yüzden okunaklı olduğunu biliyorum uyku bozuklukları düşündürmektedir menstrüel düzensizliklere neden olabilir, yeterli uyku olmadan,daha uzun süre yaşayabilir misiniz? en az 3 en fazla 8 saat uyku uyumalısınız, Yada uykunuz var ama uyumamanız gerekiyor ise yaptığınız her ne iş ise yada neyse ona kısa ara verip gözlerinizi biraz kapatıp dinlendirmeniz yeterli olacaktır, Eğer yaptığınız fazla önemli değil ise sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyoruz,

4. Adet Döneminde Kahve İçmek Size.

Adet Döneminde Yapılan 6 Hata
Adet Döneminde Yapılan 6 Hata

Adet Dönemi (UGH. PMS) için büyük bir duygusal duruma döner ve böyle anksiyete, gerginlik, uykusuzluk ve sinirlilik gibi şeyleri neden olabilir. Ve yataktan çıkıyorum ve * aslında * işleyişi, sen bu belirtilerle karşılaşırsan kötü güne merhaba demek olacaktır Dweck diyor ki doğanın cevabı içtiğinizde saklı.

Adet Döneminde Neler Yapılmamalıdır?

5. Hep Seyahat Eder Misiniz?.

Adet dönemi, Yapılmaması Gerekenler, Adet,Hata
Hep Seyahat Eder Misiniz?.

Gerçekten çok seyahat ediyorsanız, Kendinize uyku düzeni kurmanız gerçekten faydalı olacaktır. Biliyoruz ki seyahat etmek diğer işlerin aksine insanı çok yorar, Bunu araba,otobüs,uçak,gemi vb seyahat araçlarına kıyaslarsak uzun bir yolculuk sizi normalin üstüne çıkarır ve yorar kendinizi bu kadar sevmiyor iseniz gerçekten tanrıya inancınız yok demektir, çünkü inancınız var ise lütfen vücudunuzun ve ruhunuz ilse nasıl yaşayacağınızı öğrenin. Ross diyor. Vücudunuz bulunduğunuz yere her zaman uyum sağlar siz yeter ki isteyin.

6.Patron Olmak, Yada Patron Gibi Çalışmak.

Adet dönemi, Yapılmaması Gerekenler, Adet,Hata
Patron Olmak, Yada Patron Gibi Çalışmak.

Eğer bir maraton veya triatlon gibi, bir eğitmen olarak eğitim verenlerdenseniz, bu tür günlük eğitimsel çalışmalarda bulunmak için size gereken titizlik ile yapılan bir egzersiz ve düzenli spor gerektirir (yukarıya bakınız) hormonal dengesizlikler neden olabilir, Ross diyor.

Eğer bir spor salonuna gidemiyor sanız, Spor salonunu evinizde yaratın, Evinizde yapacağınız spor ile sokakta veya spor salonlarında yapılan spor arasında fazla bir fark olmayacaktır,
Eğer gerçekten kendinizi seviyor iseniz lütfen kendinize çok değer verin.
Sağlıcakla kalın mutlu yaşayın.