Aydının eğlence mekanı, Leman Kültür‘de muhteşem bir parti sizleri bekliyor.

Son zamanlarda adlarından çokça söz ettiren, ödüllere doymayan iki önemli isim, Cihan ve Mert kardeşlerin organize ettiği bu muhteşem geceyi sakın kaçırmayın.

Tukelbrothers Farkıyla heyecanın ve eğlencenin en bol olduğu bu gece de yerlerinizi şimdiden ayırtmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü Tukelbrothers yaparsa en iyisini yapar.

Simge sağın aydın konserini de organize eden Tukelbrothers hatırlayanlar bilirler ki aydında böyle bir gece daha önce yaşanmamıştı, simge hanım ile birlikte dünya turnelerine çıkan, Tükel kardeşler aldıkları ödülleri hak ediyorlar.

Kısaca Burak Yeter’i Tanıyalım.

Burak Yeter, Türkiye’nin en fazla iş yapan, en çok eğlendiren DJ’lerinden. O tam bir büyücü, eski şarkılara yeni enerji vererek milyonlarla buluşturmasıyla yeni bir akım başlattı. Şimdi ise gözünü yurt dışına dikti; o uğurda dört ay önce Amsterdam’a yerleşti. Hedefi dünya listelerine girmek ve Türk sanatçılarla ortaklaşa yapacağı yabancı şarkılarla dünyaya açılmak. Burak Yeter’le yeni dönemin pop starı denilen DJ’liğe ait her şeyi, özel hayatını, vazgeçilmez aksesuvarı olan şapkalarını ve müzikte yeni akımları konuştuk.

Burak Yeter Aydın Konseri
Burak yeter aydın konseri

 

Konser Detayları:

Burak yeter konseri,Aydın leman kültür,Konser,Tukelbrothers,Cihan tükel,Mert tükel,Kardeşler,Burak yeter konserleri,Aydın konserleri,Eğlence mekanları
Burak Yeter Konseri, Rezervasyon

Leman kültür aydın İletişim: (0256) 225 0099