2018 yılına ait ilkbahar-yaz-sonbahar trendlerini siz kadinanlar okuyucuları için çooooook uzun bir araştırma sonucu hazırladık ?

2018 İlkbaharında Neler Var?
2018 ilkbaharı gümbür gümbür geliyor. Renkler, desenler ve kumaşlar çok değişecek. Şu bir zamanlarda moda olan lila rengini hatırladınız mı? Hatırlamadınız mı? Neyse bu ilkbahar lila ve pembe tonları çok moda olacak, o zaman hatırlarsınız. Sadece renkler değil, kıyafetler de değişiyor. O skinny pantolonları unutun, bol pantolonlar ilkbaharla birlikte zirveye oynayacak. Çocukluğu 90’lı yıllara denk gelenler bel çantalarını hatırlar. Acayip havalı bel çantaları da bu ilkbahar kendilerine güzel bir yer edinecek. Şimdiden haberiniz olsun. Düşük omuzlar, tiril tiril kumaşlar ve pırıl pırıl bir ilkbahar hepimizi bekliyor.

2018 Yazında Neler Var?
Yaz deyince herkesin aklına beyaz renk gelir değil mi? Bu yaz tam olarak beyazın yazı olacak. Sokakta, ofiste, plajda… Her yerde beyaz rengi bol bol göreceğiz. Beyaz bir yaz! Harika… sadece bu kadarla kalmıyor elbette. Transparan parçalar gündelik hayatımıza daha çok girecekler. Transparan modası her kıyafette karşımıza çıkmak üzere hazırlanıyor. Yaz boyunca, dikey çizgilerin hayatımızda bolca yer alacağını unutmayın. Yazı trendleri belirleyerek karşılayın. Bel çantalarının popüler olmaya devam edeceğini tahmin edersiniz. Ve sonra da tüm minik çantalar sokağa dökülür. Minik çanta yazına hazırlanmak zor olacak…

2018 Sonbaharında Neler Var?
2018 sonbaharında ortamı biraz ısıtmak gerekebilir. Sıcak pembe renkleri ile o sıcaklığı sağlayabilirsiniz. Sıcak pembeyi tepeden tırnağa her yerde kullanmaya hazır olun! 2018 sonbaharı, jean’lerin ve çiçeklerin sezonu olmaya hazırlanıyor. Jeanlerde çılgınca renk, kıyafetlerde bolca çiçek göreceğiz.