11 Anoreksik Ünlü Fotoğrafı

Zayıflamak mı istiyorsunuz, Ünlülerin nasıl zayıfladığını merak mı ediyorsunuz, Nasıl ince bir bele sahip olunur diye çok mu düşünüyorsunuz.

Jennifer Aniston
boredpanda

Lütfen zayıflama konusuna el atmadan önce galerimizi iyice incelemenizi ve yazılanları dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

Yaz da yaklaşırken herkesin aklında zayıflamak, incecik, manken gibi olmak, magazin eklerinde gördüğü o güzel, zengin, harika vücutlu ünlülere benzemek var.

Ama bir de bu zayıflık takıntıları yüzünden anoreksiya nervoza hastalığına yakalanan gencecik kızlar var etrafımızda. Ve anoreksiya nervoza gerçekten çok çok ciddi bir hastalık. Şöyle özetleyelim: Halk arasında açlık hastalığı olarak da bilinen anoreksiya nervoza hastalığında kişiler zayıf olsalar bile yemek yemeyi ve aç olduklarını reddederler. Çok düşük kalorili bir diyet tükettikleri için hızla zayıflarlar ve artık kemikleri sayılır duruma gelir. Yine de kilo almaktan deli gibi korkarlar, hayatlarını bu korku yönetmeye başlar. Zamanla çoğunlukla bulimia nervoza denilen yediğini kusma hastalığı da buna eşlik eder ve kişi artık hiç yemek yiyemez olur, yese de anında çıkarır hale gelir.

TAVSİYE YAZI;  Fazla Kiloları Saklayan Elbise Tavsiyeleri

Genç kızların hayatını tehdit eden bu hastalığa dikkat çekmek ve anoreksi hakkında farkındalık yaratmak için tasarımcılar “ünlülerin kilo kaybı” konulu bir yarışma için dünyaca ünlü isimlerin fotoğraflarının üzerinde Photoshop ile oynamışlar ve “Anoreksik nedir, olsalardı nasıl olurdu?” sorusunun çok da iç açıcı olmayan cevabını ortaya çıkarmışlar.

O özendiğiniz ünlülere bir de dönün böyle bakın istedik. Kim böyle olmak ister ki?

1Angelina Jolie

boredpanda

2Beyonce

boredpanda

3Eva Mendez

boredpanda

4Jennifer Aniston

boredpanda

5Jennifer Lopez

boredpanda

6Jessica Simpson

boredpanda

7Katy Perry

boredpanda

8Keira Knightley

boredpanda

9Lindsay Lohan ve Nicole Richie

boredpanda

10Marilyn Monroe

boredpanda

11Sandra Bullock

boredpanda

Gördüğünüz gibi, ünlüler nasıl zayıflar, sorusuna yanıt ola bilecek kadar photoshop ile yapılmış harikaları incelediniz. Daha da zayıflarım diyorsanız lütfen, Diyet ,adlı kategorimize bir göz atın ve, türk erkekleri hangi kadınlardan hoşlanıyor, diye merak ediyorsanız size biraz yardımcı olalım. Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer sözüne yakın bir sözü hatırlatalım, türk erkekleri genelde balık etli kadınları tercih ederler bilginiz olsun hani..

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminLütfen isminizi buraya girinizizi buraya giriniz