Jennifer Aniston
Galeriler

11 Anoreksik Ünlü Fotoğrafı

Lütfen zayıflama konusuna el atmadan önce galerimizi iyice incelemenizi ve yazılanları dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

Yaz da yaklaşırken herkesin aklında zayıflamak, incecik, manken gibi olmak, magazin eklerinde gördüğü o güzel, zengin, harika vücutlu ünlülere benzemek var.

Ama bir de bu zayıflık takıntıları yüzünden anoreksiya nervoza hastalığına yakalanan gencecik kızlar var etrafımızda. Ve anoreksiya nervoza gerçekten çok çok ciddi bir hastalık. Şöyle özetleyelim: Halk arasında açlık hastalığı olarak da bilinen anoreksiya nervoza hastalığında kişiler zayıf olsalar bile yemek yemeyi ve aç olduklarını reddederler. Çok düşük kalorili bir diyet tükettikleri için hızla zayıflarlar ve artık kemikleri sayılır duruma gelir. Yine de kilo almaktan deli gibi korkarlar, hayatlarını bu korku yönetmeye başlar. Zamanla çoğunlukla bulimia nervoza denilen yediğini kusma hastalığı da buna eşlik eder ve kişi artık hiç yemek yiyemez olur, yese de anında çıkarır hale gelir.

TAVSİYE YAZI;  Kendall Jenner'in Photoshop'lu Halini Gördünüz mü?

Genç kızların hayatını tehdit eden bu hastalığa dikkat çekmek ve anoreksi hakkında farkındalık yaratmak için tasarımcılar “ünlülerin kilo kaybı” konulu bir yarışma için dünyaca ünlü isimlerin fotoğraflarının üzerinde Photoshop ile oynamışlar ve “Anoreksik nedir, olsalardı nasıl olurdu?” sorusunun çok da iç açıcı olmayan cevabını ortaya çıkarmışlar.

O özendiğiniz ünlülere bir de dönün böyle bakın istedik. Kim böyle olmak ister ki?

Angelina Jolie

Angelina Jolie Zayıf Fotoğrafları

boredpanda

Beyonce

Beyonce Zayıflama Teknikleri

boredpanda

Eva Mendez

Eva Mendez

boredpanda

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

boredpanda

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

boredpanda

Jessica Simpson

Jessica Simpson

boredpanda

Katy Perry

Katy Perry

boredpanda

Keira Knightley

Keira Knightley

boredpanda

Lindsay Lohan ve Nicole Richie

Lindsay Lohan ve Nicole Richie

boredpanda

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

boredpanda

Sandra Bullock

Sandra Bullock

boredpanda

Gördüğünüz gibi, ünlüler nasıl zayıflar, sorusuna yanıt ola bilecek kadar photoshop ile yapılmış harikaları incelediniz. Daha da zayıflarım diyorsanız lütfen, Diyet ,adlı kategorimize bir göz atın ve, türk erkekleri hangi kadınlardan hoşlanıyor, diye merak ediyorsanız size biraz yardımcı olalım. Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer sözüne yakın bir sözü hatırlatalım, türk erkekleri genelde balık etli kadınları tercih ederler bilginiz olsun hani..

Article written by Sizi en iyi kim anlar

Editör olarak yayınlarımı veya paylaştıkları mı, ''#Hemcinslerimin hayatlarında biraz rahatlık hissini yaşamaları için özenle seçiyorum. Yazdığım kategoriler aklıma gelen her konuyu yazıyorum, ağırlık olarak sağlık,medya,yaşam gibi kategorilerde daha çok yazmaya gayret gösteriyorum.

This Post Has One Comment

  1. Selda Reply

    offf angelia jolie 😀 koptum bu resimlere ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir