Seks yaparken erkekler ne düşünüyor ola bilir işte size 10 kanıtı.

Ne olursa olsun partnerinize kötü şeyleri hissetirmeyin. Erkeklerin geneli çok şeyler düşünüyor ola bilirler,

Erkekler için seks.
Herhangi bir erkek için, onun düşünce süreci her şeyi hissediyor olması ve etrafında ne kadar iyi bir partnerseniz sizde onun kadar mutlu ola bilirsiniz. Tam olarak vücudunuzu ve gururunu incitmeye potansiyele dayalı cinsel partneri ile zevk almak için karşılıksız iseniz onunla hemen konuşmayı deneyin.

Seks her zaman ihtiyaç mıdır?
Seks sürekli değişen oyun ve siz de son zamanlarda barda aldı birisi kullanmak yaklaşım daha kökten farklı olabilir (örneğin onları ne kadar çok sevdiğinizi gibi) bir yıllık eşinizle kullanmak düşünce sürecidir. Spoiler uyarısı: Onlar tek tarihten sonra onları seviyorum söylenmişti kazmak değil; bile Ted Mosby o çıkardı.

Fantezi iç giyim.
Onunla seks hayatınıza renk katın seks köstümleri ve fantazi iç giyim markalarını değerlendirin, Kadınlar için en güzel seks oyuncaklarını satın alarak partnerinize bir değer katın ve gecenizi mükemmeleştirin, Erkekler içinse bu durum vazgeçilmezdir Türk erkeklerinin %80 araştırmalarımızı gösteriyor ki seks hayatlarında renklilik olsun diye her gün yeni fantezi peşinde koşuyorlar ve gerçekten onlara süprizler hazırlayın sexi fantezi iç giyim, Ve jartiyer takımlarını deneyin, Yılbaşına özel köstümler satın alarak sizde partnerinize değer verin.

Seks yaparken ki 10 gerçek.
Esprili düşünceler, seksi düşünceler bazen düşünceler o bulmaca bile adam kendisi vardır. Ortaya gidiyor ne olursa olsun, bu seks yaparken her adam hayatında birkaç kez olmuştur düşünceler 10 vardır.

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor,

10. Neden Bu Kadar Terli mi?

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Ilk birkaç dakika içinde bitti Şimdi, eğer adil olmak, seks çok daha az terli olduğunu. Diğer kişiler için, onlar sağlam bir ter kurmak kadar uzun ömürlü cinsel ilişki bulabilirsiniz. Hiçbir şey ter yaptığı sarkan boncuk, onun gözüne damla olacak ağrı ve geçici körlüğe neden olduğunu dehşete olmak gibi adam için seksi söylüyor! “Bu birbiriyle genital bağlayan süper eğlenceli oldu iken hey sen sana kapalı slayt için daha az olasıdır duyuyorum bu yüzden bir havlu almak gidebilirsiniz düşünüyorsunuz,?” Ne yazık ki, cinsel durdurmak ve söylemek seksi bir yol gerçekten yoktur

9. Bir içki ihtiyacım var

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Bazı bireyler kardiyo belli bir düzeyi için hazır değildir Belki çünkü, ama seks bazen bütün gün en fiziksel aktivite olabilir. Herhangi bir fiziksel aktiviteye büyük anahtarlarından biri nedir? Kalmak hydrated! Eğer sizin Boogy alıyorsanız gibi, çocuklar aklın değil vücudunuz için değil buzdolabında oturan su için doyumsuz susuzluk drift başlayabilir. Öpüşme herhangi bir biçimde sadece daha fazla bir içecek olması gerektiğini artırabilir söz değil. Bu içecek bir şey var kaba, ama belki Yatağımın başucundaki tutmak gerekmez mi?

8. Am I hard – Çok sert olmayın.

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Hiçbir şey sürekli uyarılma kendi durumu hakkında endişe gibi kendine güvenen sevgilisi diyor. Bana deli diyebilirsiniz, ama ben bayan onu memnun edemiyor onu adam için dışarı çağırıyor herhangi bir yetişkin filmi hatırlamıyorum. Ne yazık ki, sabit olup olmadığı konusunda endişe değil emin olun en hızlı yollarından biridir. Hiçbir şey erkeklik düzeyine sahip eminiz emin ve uyarılma durumu gittiler bile, bu dünyanın sonu olmaz fark daha seksi olduğunu. Bu arada bir konuda endişe sizi durdurmak olmayabilir, ama umarım sen güvence hissediyorum emin bir ortağı var.

7. Tanrım, o ses neydi?

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Cinsel ilişki tüm daima kontrol altında olmayan bir süreç olabilir. Bazen şeyler istemedim, ya da bazen sadece durulması bırakılabilir söylenebilir “what o ses ?! oldu” Belki sen boyun öptü olmak gibi fark etmedi zaman çıkan sesti. Diğer zamanlarda çünkü kendi becerileri memnun olma birinin gerçek ses olabilir! (Cosmo nihayet, dostum ödedi okuma gibi görünüyor!) Bazen sesler hem saçma gerçekleşmesi, ama aynı zamanda tüm sevdirmek ve bu gerçekten Özetle cinsellik olabilir olabilir. Her zaman güzel gelmiyor, ama şu ortak her zaman güzel olacak.

6. Yatakta bu sözü hep kullanın, Seni seviyorum.

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Cinsel ilişki eşiniz ile paylaşabilirsiniz en güzel eylemlerinden biri olabilir. Sağlıklı ve saygılı bir şekilde yapılırsa, birbirine yakın ikinize de çizmek için yeteneği vardır. Samimiyet herhangi bir biçimde boyunca en sabit düşünceler biri eşiniz seviyor ne kadar olabilir. Fiziksel bağlantının hiçbir şekilde izin vermek için bir güvenen bir şeydir, ve sen destek başka bir şey hissettiren bir ortakla birlikte olmak için kutsanmış hissediyorum gerekir. Seks veya samimi anlarda sevdim hissediyorum yoksa, umarım bunu değiştirmek için nasıl eşiniz ile açık bir iletişim olması için yeterli emin hissediyorum.

5. Kötü mü koyuyor? Kaslı galiba.

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Atletik yapıya sahip bir erkek ola bilirsiniz. Yada zayıf ve narin bir vücuda sahip ama kadınlar bununla ilgilenmezler erkeklerin kaslı olanını tercih ederler mi evet?
Owww kaslı erkek arıyorum tamamen hayal ediyorsunuz 🙂 Sadece onlar her dönme ile esnek olarak şimdi bu biraz abartılı olabilir. “Benim ab kas bakmak, ancak bir adam cinsel ilişki sırasında fiziksel görünüm onların durumu hakkında düşünmek için nadir olmayabilir. Eğer deneyim gerçekten unutulmaz yapmak için kardiyo eksikliği durumunda Cinsel ilişki dünyadaki en kolay şey değil. Bir adam şeklinde olduğunda Oysa, onlar en iyi kendi atletik kahramanlık göstermek belirli teknikleri veya pozisyonları kullanmak mümkün olabilir. Ayrıca, şekil var bir kişinin daha söndürücü çok gerekli sonrası seks susuzluk için buzdolabında Gatorade olması muhtemeldir.

4. Seks sırasında saygısızlık davranmayın.

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Bu anında sağlıksız bir ilişkinin işaretidir. Eğer samimi ediliyor aklınızdan uzak olmalıdır şeylerden biri eşiniz sizi aldattı olabileceği olmasıdır. Orada endişe (düşündüğünüz zaman hiçbir iç çamaşırı diye bazı sol!) Eğer yapıyorsanız aşkı neden olabilir (örneğin morluk gibi) fiziksel belirti veya başka şeyler olabilir ve eşiniz, belki yeni bir hile ya da hareket güvenmiyorum Onlar senin değil bir isim derseniz, onlar … Benzer bir ilişki yaşıyorsanız kişiye onu öğrenmiş bağlı olabilir? Değil büyük bir işaret, dostum.

3. Spor ve seksin önemi.

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Spor ile seks inanılmaz derece de eş değerdir, Spor yapan bir insanın seks hayatı da bir o kadar zevkli hal alacaktır. Seks ve spor, Arasındaki fark aslında çok değildir siz seks yaparken normal olarak spor yaparken kaybettiğiniz kadar kalori ve terleme yaşaya bilirsiniz enerjiniz bir o kadar azalır ve sizi rahatlatır.

2. Real Finish mi? Erken boşalma?

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
“Bekleyin? O sadece bitirmek mi? Şimdi ne yapayım? Tanrım … durdurmak mı? Devam et? Ya da …. “Bazı kişiler için daha sonra daha şaşırtıcı bir şey kadın orgazm olabilir. Şimdi, belki de çünkü maruz onların eksikliği olduğunu, ancak eşiniz bittikten olmadığı endişesi ya da değil emin onlar yok emin olmak için hızlı bir yoldur. Cinsellik bir orgazm fikri etrafında inşa, ancak bunun yerine birbirleri ile samimi ve fiziksel anın paylaşımı etrafında olmamalıdır. Orgazm harika olur, ama tatmin edici bir cinsel yaşama sahip gerekli değilse.

1. Sek yaparken zirvelere çıkmak.

Seks Yaparken Erkekler Ne Düşünüyor
Partneriniz ile en zirvelere ulaşmak için size tüyolar. Ancak, çoğu erkekler hüsrana uğraya bilirler, sürekli çok yakında erken boşalma endişesi girmeyin ve kendinizi fazla kasmayın, İkiniz de memnuniyet tek kaynağı olarak gerçek ilişki basıncını azaltmak için, ön sevişme sağlam bir miktar var olduğundan emin olmak için yararlı olabilir. Eğer amaçlanan önce Benzer şekilde, umarım siz bu konuda kötü hissettiren bir partner ile değilsinizdir. Açık iletişim her şeyin anahtarıdır ve güvensiz hissediyorsanız eğer cinsel zirvesinde gerçekleştirmez.