Demet Aktaş ve Tükel Kardeşler Başarıdan Başarıya Koşuyor

demet aktaş,mert tükel,cihan tükel,o kedi,şarkısı,demet aktaş kimdir

Ankara doğumlu olan Demet Aktaş, üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti. İstanbul’da 1 yıl süre ile Doğulu Sanat Merkezinde, Nil Gülsoy’dan şan eğitimi aldı.

Müzik hayatına Hülya Avşar’a ve Gökhan Özen’e vokal yaparak başlayan Demet Aktaş, İstanbul da birçok mekân da sahne alarak çalışmalarını sürdürdü. 2006 yılından itibaren ise Kıbrıs’ta sahne çalışmalarını hızlandırdı. Kıbrıs’ta Kayahan, Bülent Ersoy, Serdar Ortaç gibi birçok sanatçı ile sahnesini paylaştı. Şu Günlerde Ozan Doğulu Projesi Olarak Çok İddialı Şarkısı “Okedi” İle Dikkat Çekmeye Başladı Bile Tüm Projesini ve İmajını Ozan Doğulu’ya Teslim Eden Demet Aktaş Menejerlik Hizmetlerini Türkiye’nin Başarılı Kardeşleri Mert Tükel Ve Cihan Tükel ‘e Teslim Etti Bu Yaz Çok Her yerde Çok Duyacağız Bu Şarkıyı.

Demet Aktaş – O Kedi Şarkısı

TAVSİYE YAZI;  23 Nisan, Burak Yeter Konseri - Tukelbrothers Farkıyla

1 Yorum

  1. Cihan ve mert Tükel türkyenin gelmiş geçmiş en dürüst ve en temiz menejerdir kendileri ile bir kez konserde karşılaştım gerçekten işlerini hakkıyla yapıyorlar Türkiye de güzel işlere imza attıklarını görüyorum..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminLütfen isminizi buraya girinizizi buraya giriniz