Sizi en iyi kim anlar ?
Dekorasyon objesi neon ışıklar

Dekorasyon objesi neon ışıklar

Dekorasyon objesi neon ışıklar, Çok çeşitli amaçlarla pek çok alanın ışıklandırılmasın

Evinize yeni dekorlar ekleye bilirsiniz. Neon ışıklar ile evinize muhteşem bir hava katarsanız misafirleriniz sizi daha çok sevecektir, kadınanlar.com olarak araştırdık sizler için paylaşıyoruz. umarız beğenirsiniz.

Haberler.com’dan Şaziye Ceyhan’ın haberine göre Bugünlerde oldukça popüler olan, son zamanlarda modern sanat enstalasyonları olarak sıkça karşımıza çıkan neon ışıkları, Amerikan filmlerinden aslında tanıyoruz.

37 senedir filmlere, fotoğrafçılara ve mekanlara ikonik parçalar yaratan ve toplayan 59 yaşında yaşamını yitiren neon ışık tasarımcısı Chris Bracey kendine ‘The Neon Man‘ dedirtecek derecede neon ışık olayını çözmüş. LasVegas’ın meşur ısıklarını müzeye taşıyan ışık tasarımcısının Londra’da sahibi olduğu dükkanın ismi ise ‘God’s Own Junkyard’.

Sosyal medya hesabında yaptıklarına dair çok fotografı olmasada etiketlenen fotograflara bakarsanız bayılacaksınız …

Dekorasyon objesi neon ışıklar neon ışıklar tabelalar dekorasyon neon ışıklar

dekorasyon_objesi_neon_isiklar-0.jpg

Sizi en iyi kim anlar

Editör olarak yayınlarımı veya paylaştıkları mı, ''#Hemcinslerimin hayatlarında biraz rahatlık hissini yaşamaları için özenle seçiyorum. Yazdığım kategoriler aklıma gelen her konuyu yazıyorum, ağırlık olarak sağlık,medya,yaşam gibi kategorilerde daha çok yazmaya gayret gösteriyorum.

Cevap yaz