Bir Erkeğin Niyetinin Ciddi Olduğu Nasıl Anlaşılır

1
9
views

Merhaba kadinanlar sakinleri. Ben bugün biz kadınlar arasında da çok konuşulan ve merak edilen bir sorudan bahsedeceğim.

Erkekler yeri geldiğinde çok saf yeri geldiğinde çok kurnaz olabiliyorlar. Kısacası sağı solu belli olmayan cinsler olduğu söylenebilir. Bazen öyle niyeti ciddi ve dürüst görünürler ki en zeki bir kadını bile katakulliye getirebilir. Erkeklerden korkulur valla.

Ancak bir erkeğin zaafları yani hassas olduğu konular olabilir. Her insan bir yönüyle açık verebilir oyunu ortaya çıkabilir. Robot değildir sonuçta.  Siz eğer ciddi bir ilişki istiyorsanız ve karşı cinsten insanın niyetini anlamak istiyorsanız onun hal ve hareketlerinden niyetinin ne olduğunu anlayabilirsiniz.

Peki…

Bir Erkeğin Ciddi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bence bir ilişkide en zor aşamalardan birisi tanıma safhasıdır. Çünkü bir insanı tanıyıp etkilemeye çalışmak hoşlandığınız kişinin hoşuna gidebilir ancak sizin doğal olmadığınız her davranış zaman geçtikte kendinize ait olmayan tavrınızdan vazgeçmenize yol açar. Huylardaki değişme karşı tarafın kafasında dengesiz bir kişilik olduğunuz düşüncesi uyandırabilir. Ilk buluşmaya  kendinizi beğendirmek için tonlarca makyaj yapıp dereyi geçtikten sonra bakımsız hale dönmeniz ilişkinizde şok etkisi yaratır.  Herzaman kendiniz olun doğal olun. Doğal olmak marjinallik yaratır.

Erkekler eğer sizinle ilgili bir gelecek düşünüyorsa sizi tanımak için çeşitli sorular sorar. Ailenizi arkadaşlarınızı merak eder. Bazen konuşacak konu bulamadığında bile sırf sizinle konuşabilmek için saçmalar.  Genelde biz kadınlar kendisinin peşinden koşturan erkeklerin peşinden koştuğumuz için bu gibi erkeklerin değeri bilinmemektedir. O erkeklerde zamanla değer vermeyen ve kızları mal gibi gören erkeklerin prim yaptığını görünce karakter değişikliğine uğrar. İş işten geçmiştir ama nafile.

Her konunun sonu cinselliğe varmıyorsa

 

Hoşlandığınız erkeğin aklına sadece cinsel mevzularda geliyorsanız ve o zamanlar buluşmak istiyorsa, farklı konular konuşamıyorsanız bu ilişki cinsel beklentiye dayanmış bir ilişkidir. Zaten sizinle ileri düşünen bir erkek tanıştığı ilk gün sınırını aşmaz.

Size ailesini anlatıyor ve tanıştırmak istiyorsa veya sizden ailenizi anlatmanızı ve tanışmayı istiyorsa

aile ile ilgili görsel sonucu

Bir erkeğin en önemlisi ailesidir. Karşı cinsin ailesine sizden bahsetmiş olması size karşı duygularının olduğu işaretidir.

Hayallerinde sizin olmanız

 

Karşı cinse ilerde ne yapmak isterdin?sorusuna seninle beraber şunu şunu yapmak isterdim cevabı alıyorsanız erkeğin hayallerini süslüyor olduğunuzu ve erkeğin bir gelecek düşündüğünün habercisidir.

Islerini ve düzenini size göre kurması sizi hayatının merkezi haline getirmesi

 

Bir erkeğin her şeyi size göre düzenlemesi, daha mutlu yaşamanız için uğraşması bir erkeğin size hayatını adamış olduğunun işaretidir

Sizi kıskanıyorsa

ilişkide kıskançlık ile ilgili görsel sonucu

Kıskanmak kelimesi herkes tarafından yanlış anlaşılmakta. Kıskanmak veya önemsemek diyelim. Benim kıskanmak kelimesinden anladığım diğer erkeklerden sizi  kıskanması sizi önemsediğini göstermesi kaybetmekten korkması ancak sizi boğmadan,her şeyi dikte etmeden,kırmadan kötü bir laf etmeden konuşmasıdır. Çünkü sırf kadınız diye her konuda avrat asiye gibi karışan bir erkek ile ömür geçirmek insanı gerçekten yıpratır. Örneğin böyle oturma şöyle durma şöyle giyinme buna niye baktın gibi ifadeler biz kadınları erkeğimizden soğutur.  Biz nasıl mutluysak öyle davranırız. Yetişkin bir insanın davranışlarını değiştirmesi bir yaştan sonra çok zordur. Ya olduğun gibi kabul etceksin ya da bu diyardan gideceksin.

Sizinle her daim birlikte olup konuşmak buluşmak istiyorsa sizinle mutluysa

iki sevgili ile ilgili görsel sonucu

 

Sizin hoş sohbetinize doyamıyorsa veya en basitinden sizinle yolda yürümek bile ona zevkli geliyorsa gerçekten size aşık birisiyle birliktesiniz demektir. Onu kaybetmeyin.

Sizi her halinizle seviyorsa

 

Hepimiz insanız. Insanlar her daim kendine bakım yapamayabilir. Yoğun olabilir vakti olmayabilir. Bence bir erkek sizi eğer seviyorsa uykudan kalktığınız hali bile sever.

Size açıklama yapıyorsa

tartışma sevgili ile ilgili görsel sonucu

 

En basit napıyosun sorusuna bile roman yazıyorsa sizi önemsiyor ve kaybetmekten korktuğunun göstergesidir.

Hassas konuları size açıyorsa ve size fikir danışıyorsa

fikir danışma ile ilgili görsel sonucu

Eğer önem verdiği bir konuyu sizinle paylaşıp sizin görüşlerinizden faydalanmaya çalışıyorsa sizin zekanıza ve tecrübenize güveniyor demektir.

Bazı konularda kendinden taviz verebiliyorsa

ilişkide taviz vermek ile ilgili görsel sonucu

Fedakarlık bir ilişkinin temel taşlarından birisidir. Ama her iki tarafta birbiriyle anlaşma sağlayıp her iki tarafta birbirine karşı özverili olmalıdır.

Her kadının böyle bir erkekle karşılaşıp mutlu olması dileğiyle..

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here