Afrodizyaklı Doğal Cinsel İstek Artırma Yiyecekleri

0
62
views

Evinizde hemen hazırlaya bileceğiniz doğal yollardan seks hayatınızı düzene soka bilirsiniz, doğal yiyecekler ile beslenerek afrodizyak ürete bilirsiniz, nasıl mı hemen aşağıya inerek okuya bilirsiniz.

Afrodizyak Nedir?

Bay bayan her iki tarafta da cinsel istek uyandıran bitkiler, ilaçlar, yağlar ve besinlerin tümü afrodizyak olarak bilinir. Afrodizyak ürünlerin bay ve bayan arasında etkileri farklıdır.

Herkesin bildiği gibi Yunan mitolojisi Güzellik Tanrıçasının adı Afrodit’tir. Halk arasında Afrodizyak isminin Afrodit’ten kaynaklandığı bilinmektedir.

Bayanlarda Afrodizyak Etki Yaratabilecek Besinler

Kuru incir ve zeytinyağı beraber tüketilirse afrodizyak etkisi yaratacağı bilinir.
Taze sıkılan nar suyunun bayanlardaki cinsel isteği hareket geçirdiği bilinir.
Erkeklerde de oldukça etkisini gösteren ikili yiyecek ise bal ve muz. Bu iki hem bay hem de bayan cephesinde afrodizyak bakımından oldukça etkilidir.

Afrodizyaklı Doğal Cinsel İstek Artırma Yiyecekleri
Bal ve Muz

Birçok kişi ilişki öncesinde sarımsak soğan gibi sebzeler tüketmezler. Fakat sarımsak ve yoğurt birlikte yenildiği zaman kişide cinsel istek uyandırabilir.
Pişmiş domates de afrodizyak etkisi yaratmaktadır. Pişen domatesi kırmızı et ile birlikte tüketebilirseniz cinsel istek üst seviyelere çıkar.
Çiğ badem tüketilmesi kadınlarda hem mutluluk hormonunu harekete geçirir hem de cinsel isteği uyandırır.

Afrodizyaklı Doğal Cinsel İstek Artırma Yiyecekleri
Kuru Yemiş

Kuruyemişler ailesinde ceviz ve fındık afrodizyak konusunda oldukça başarılı olarak tanınıyor. Kadınlar da cinsel isteği uyandırırken, erkeklerde hem aynı etkiyi yaratıyor hem de sevişme süresinin uzamasını sağlıyor.
Afrodizyak etkinin en büyüklerini sağlayan yiyeceklerden biri de midyedir. Midye hem bayan hem baylarda cinsel arzunun artmasını tetikliyor.
Yulaf ezmesi bayanlar için bulunmaz bir şanstır. Cinsel isteksizlik olan bayanların yulaf ezmesi tüketmesi önerilir.

Afrodizyaklı Doğal Cinsel İstek Artırma Yiyecekleri
Yulaf

Kuşdili hem kadında hem erkekte cinsel iktidarsızlığı tedavi eder ve cinsel arzuyu tetikler. Bu nedenle her iki cinsinde tüketmesi önerilmektedir.
Kereviz de cinsel iktidarsızlığı önleyen besinler arasında önemli bir yere sahiptir. Kadınların ve erkeklerin özellikle ilerleyen yaşlarda tüketmesi gereken bir sebzedir. Cinsel arzuyu artırır.
Isırgan tohumu atom etkiye sahiptir. Yarım kilo bal ile 50 gram miktarında ısırgan tohumunu karıştırarak her gün yemeniz önerilir. Bu da her zaman tetikte kalmanızı sağlayacaktır.

Afrodizyaklı Doğal Cinsel İstek Artırma Yiyecekleri
Zencefil

Ginseng cinsel isteği alevlendirmek adına Çin tıbbında kullanılan bir köktür. Güzel bir birliktelik için Ginseng tüketilmesi önerilir. Oldukça etkili olduğu bilinmektedir.
Havyar ise geçmişten günümüze en çok bilinen afrodizyaklardan biridir. Havyar bayanlarda cinsel isteğin artırılmasını sağladığı gibi erkeklerde de oldukça faydalıdır. Cinsel istek artırma etkisinin yanı sıra erkeklerin sperm kalitesini yükseltmektedir. Hem bayanların hem de bayların tüketmesi gereken sağlıklı bir besindir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here